لوگوی جشنواره وب و موبایل ایرانمرحله دوم لیگ دسته دوم فوتبال قرعه کشی شد+برنامه کامل

اسپورنيوز | پایگاه خبری ورزش آذربایجان

سال ۱۳۹۵ «سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» بر هموطنان عزيز مبارک باد.

ads
کد خبر: 855
تاریخ انتشار: جمعه 08 اسفند 1393 - 17:55
نویسنده: admin

مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتبال قرعه کشی شد+برنامه کاملبه گزارش اسپورنيوز به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ، مراسم قرعه کشی مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور با حضور مصطفی شهبازی (رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ) ، مهرداد شفیعی (مسئول برگزاری رقابت های لیگ دسته دوم فوتبال کشور) ، محمدرضا آرویی (نماینده کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال) و سایر اعضای کمیته مسابقات و نمایندگان باشگاه ها برگزار شد.

 

اخبار لیگ دسته دو/اخبار شهرداری ارومیه

گروه بندی مرحله دوم لیگ دسته دو کشور به شرح زیر اعلام شد:

گروه الف:
1. بعثت کرمانشاه 2. ایرانجوان خورموج 3. سپیدرود رشت 4. شهرداری ارومیه 5. خیبر خرم آباد 6. آلومینیوم اراک


گروه ب:
1. پارس جنوبی جم 2. شهرداری زنجان 3. بهمن شیراز 4. استقلال آبی ب تهران 5. نسل ابومسلم رهپویان مشهد 6. کاسپین قزوین

 

تیم های اول هر گروه بصورت مستقیم به لیگ دسته اول صعود می کنند و تیم های دوم هر گروه راهی پلی آف می شوند تا سومین تیم راه یافته به لیگ دسته اول مشخص شود.

 

برنامه هفته اول مرحله دوم لیگ دسته دو
دوشنبه93/12/11 ساعت 14:30
نسل ابومسلم رهپویان – شهرداری زنجان -  ورزشگاه تختی مشهد
دوشنبه93/12/11 ساعت 15
بعثت کرمانشاه – آلومینیوم اراک – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
خیبر خرم آباد – ایرانجوان خورموج –  ورزشگاه تختی خرم آباد
سپیدرود رشت – شهرداری ارومیه – ورزشگاه عضدی رشت
پارس جنوبی جم – کاسپین قزوین – ورزشگاه تختی جم
سه شنبه93/12/12 ساعت 14:45
بهمن شیراز – استقلال آبی ب تهران – ورزشگاه حافظیه شیراز

برنامه هفته دوم مرحله دوم لیگ دسته دو
دوشنبه93/12/18 ساعت14:30
نسل ابومسلم رهپویان - پارس جنوبی جم - ورزشگاه تختی مشهد
دوشنبه93/12/18 ساعت14:45
استقلال آبی ب تهران - کاسپین قزوین –ورزشگاه شهدای هویزه تهران
دوشنبه93/12/18 ساعت15
خیبر خرم آباد – بعثت کرمانشاه -  ورزشگاه تختی خرم آباد
شهرداری ارومیه - آلومینیوم اراک - ورزشگاه تختی ارومیه
ایرانجوان خورموج - سپیدرود رشت - ورزشگاه تختی خورموج
شهرداری زنجان - بهمن شیراز - ورزشگاه 15 خرداد زنجان

برنامه هفته سوم مرحله دوم لیگ دسته دو
دوشنبه93/12/25 ساعت 15
بعثت کرمانشاه - شهرداری ارومیه - ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
سپیدرود رشت - خیبر خرم آباد - ورزشگاه عضدی رشت
آلومینیوم اراک - ایرانجوان خورموج – ورزشگاه امام خمینی اراک
پارس جنوبی جم - استقلال آبی ب تهران - ورزشگاه تختی جم
بهمن شیراز - نسل ابومسلم رهپویان - ورزشگاه حافظیه شیراز
کاسپین قزوین - شهرداری زنجان – ورزشگاه رجایی قزوین

برنامه هفته چهارم مرحله دوم لیگ دسته دو
دوشنبه94/1/10  ساعت 16
نسل ابومسلم رهپویان – کاسپین قزوین – ورزشگاه تختی مشهد
دوشنبه94/1/10 ساعت 16:15
سپیدرود رشت – بعثت کرمانشاه – ورزشگاه شهید عضدی رشت
ایرانجوان خورموج – شهرداری ارومیه -  ورزشگاه تختی خورموج
خیبر خرم آباد – آلومینیوم اراک – ورزشگاه تختی خرم آباد
بهمن شیراز – پارس جنوبی جم – ورزشگاه حافظیه شیراز
شهرداری زنجان – استقلال آبی ب تهران – ورزشگاه 15  خرداد زنجان

برنامه هفته پنجم مرحله دوم لیگ دسته دو
دوشنبه94/1/17 ساعت 16:15
آلومینیوم اراک – سپیدرود رشت – ورزشگاه امام خمینی اراک
کاسپین قزوین – بهمن شیراز – ورزشگاه رجائی قزوین
استقلال آبی ب تهران – نسل ابومسلم رهپویان مشهد – ورزشگاه شهدای هویزه تهران
دوشنبه94/1/17 ساعت 16:30
شهرداری ارومیه – خیبر خرم آباد – ورزشگاه تختی ارومیه
پارس جنوبی جم – شهرداری زنجان – ورزشگاه تختی جم
سه شنبه 94/1/18 ساعت 16:30
بعثت کرمانشاه – ایرانجوان خورموج – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه

برنامه هفته ششم مرحله دوم لیگ دسته دو
چهارشنبه94/1/26 ساعت 16:30
نسل ابومسلم رهپویان – استقلال آبی ب تهران – ورزشگاه تختی مشهد
چهارشنبه94/1/26 ساعت 16:45
ایرانجوان خورموج – بعثت کرمانشاه – ورزشگاه تختی خورموج
سپیدرود رشت – آلومینیم اراک – ورزشگاه شهید عضدی رشت
خیبر خرم آباد – شهرداری ارومیه - ورزشگاه تختی خرم آباد
شهرداری زنجان – پارس جنوبی جم – ورزشگاه 15 خرداد زنجان
بهمن شیراز – کاسپین قزوین – ورزشگاه حافظیه شیراز

برنامه هفته هفتم مرحله دوم لیگ دسته دو
چهارشنبه94/2/2 ساعت 16:45
آلومینیم اراک – خیبر خرم آباد – ورزشگاه امام خمینی اراک
پارس جنوبی جم – بهمن شیراز – ورزشگاه تختی جم
استقلال آبی ب تهران – شهرداری زنجان – ورزشگاه شهدای هویزه تهران
کاسپین قزوین – نسل ابومسلم رهپویان – ورزشگاه رجایی قزوین
چهارشنبه94/2/2 ساعت 17
بعثت کرمانشاه – سپیدرود رشت – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
شهرداری ارومیه – ایرانجوان خورموج – ورزشگاه تختی ارومیه

برنامه هفته هشتم مرحله دوم لیگ دسته دو
چهارشنبه94/2/9 ساعت 16:45
استقلال آبی ب تهران – پارس جنوبی جم – ورزشگاه شهدای هویزه تهران
نسل ابومسلم رهپویان مشهد – بهمن شیراز – ورزشگاه تختی مشهد
شهرداری زنجان – کاسپین قزوین – ورزشگاه 15 خرداد زنجان
چهارشنبه94/2/9 ساعت 17
شهرداری ارومیه – بعثت کرمانشاه – ورزشگاه تختی ارومیه
خیبر خرم آباد – سپیدرود رشت – ورزشگاه تختی خرم آباد
ایرانجوان خورموج – آلومینیم اراک – ورزشگاه تختی خورموج

برنامه هفته نهم مرحله دوم لیگ دسته دو
سه شنبه94/2/15 ساعت 16:45
پارس جنوبی جم – نسل ابومسلم رهپویان – ورزشگاه تختی جم
کاسپین قزوین – استقلال آبی ب تهران – ورزشگاه رجایی قزوین
بهمن شیراز – شهرداری زنجان – ورزشگاه حافظیه شیراز
سه شنبه94/2/15 ساعت 17
بعثت کرمانشاه – خیبر خرم آباد – ورزشگاه انقلاب کرمانشاه
آلومینیم اراک – شهرداری ارومیه – ورزشگاه امام خمینی اراک
سپیدرود رشت – ایرانجوان خورموج – ورزشگاه شهید عضدی رشت

برنامه هفته دهم مرحله دوم لیگ دسته دو
سه شنبه94/2/22 ساعت 16:45
کاسپین قزوین - پارس جنوبی جم – ورزشگاه رجایی قزوین
شهرداری زنجان - نسل ابومسلم رهپویان – ورزشگاه 15 خرداد زنجان
استقلال آبی ب تهران – بهمن شیراز – ورزشگاه شهدای هویزه تهران
سه شنبه94/2/22 ساعت 17
آلومینیم اراک – بعثت کرمانشاه – ورزشگاه امام خمینی اراک
ایرانجوان خورموج – خیبر خرم آباد – ورزشگاه تختی خورموج
شهرداری ارومیه – سپیدرود رشت – ورزشگاه تختی ارومیه

اخبار لیگ دسته دو/اخبار شهرداری ارومیه

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
نظرسنجی

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


پیشنهاد سردبیر
ناحیه کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *کد امنیتیبارگزاری مجدد
Reg
Reg
128418856541,0064,31226,988318,4011,937,778
logo-samandehi
رایتم : مرجع وبمستران ایرانی
تبلیغات شما