لوگوی جشنواره وب و موبایل ایرانلیگ دسته دو/ناصر جنگی داور بازی شهرداری ارومیه پیام وحدت خراسان شد

اسپورنيوز | پایگاه خبری ورزش آذربایجان

سال ۱۳۹۵ «سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» بر هموطنان عزيز مبارک باد.

ads
کد خبر: 1179
تاریخ انتشار: چهارشنبه 29 مهر 1394 - 13:45
نویسنده: admin
لیگ دسته دو/ناصر جنگی داور بازی شهرداری ارومیه پیام وحدت خراسان شد

به گزارش اسپورنیوز، فدراسیون فوتبال، اسامی داوران دیدارهای هفته سوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور را اعلام کرد. بر این اساس ناصر جنگی به همراه کمک هایش بازی تیم های شهرداری ارومیه و پیام وحدت خراسان را قضاوت خواهد کرد.

 

 

 

روز چهارشنبه 29 مهرماه

مقاومت تهران – نفت و گاز گچساران از ساعت 15:30 

حسین زمانی- محمد پورمتقی- موسی آبادی- عباس خلیلی

رهپویان رضوانشهر – توسعهه کیش از ساعت 15:45 

علی اصغر مومنی- اسماعیل احمدی- رضا نجفی- محمدرضا منصوری

ملی پوشان تبریز – نیروی زمینی تهران از ساعت 16

حسین باستان- مرتضی کاظمیان- حامد تازه پور- مجتبی خیری

سردار بوکان - تربیت نوین یزد از ساعت 16 

نادر خاکسار- صابر خویی- رضا نجفی- تورج رستمی

شهرداری بندرعباس – آینده سازان شیراز از ساعت 15

علی ابراهیمی- مهراب دشتی مکان-علی احمدی- عباس صادقی

نسل ابومسلم مشهد – نفت امیدیه از ساعت 15

احمد موسوی- فرهاد فرهادپور- حسین رک آبادی- مهرداد مژدهی

کارا شیراز – هف سمنان از ساعت 15:15 

جواد بختیاری- رسول سلیمی- علی سیکتکین- علی سام

صنعت ساری – الوند همدان از ساعت 15:15 

مهدی خانپور- سعید رضایی- محمدحسین رحم دل- مهرداد  خسروی

پرسپولیس گناوه – شهرداری زنجان از ساعت 15:30 

حسن حیدری- مقصود قربانی- رشید پردل- امراله تعاون کردار

شهرداری کاشان – کارون اهواز از ساعت 15:30 

مصطفی بینش- بابک خسروی- مجتبی بابا رییسی- امید رستمی

پارس جنوبی جم – شهرداری تبریز از ساعت 15:30 

پیمان فرخی مهر – علی دشتی- مرتضی شهریاری- علی آقا جری

بادران تهران – کارگر بنه گز از ساعت 15:30

داود مهرابی- مهدی امامی- مرتضی فاطمی- شاهین یزدانی

کاسپین قزوین – شهرداری جویبار از ساعت 15:30

سعید سهرابی- آرمان خدمتگزار- میلاد قنبری- ابوالفضل دوستی

اکسین البرز – بعثت کرمانشاه از ساعت 15:45 

اکبر اکبری- حمید کاوندی- مهرداد نجفی- سعید حبیبی

شهرداری ماهشهر – ماهان شوشتر از ساعت 15:45

علیرضا حیدرپناه- رمضان علی پور- صادق رستمی- ایمان شادلی

نفت نوین آبادان – استقلال آبی ب تهران از ساعت 15:45

حسین مقابلی- محمد آذرنیا- رامین فولادی- عبدالبنی پور خلف

خلخال دشت خلخال – فولاد نوین اهواز از ساعت 15:45 

حامد صادقی جو- محمد نوری- محمدرضا کیانی- مهدی نورمحمدی

شهرداری ارومیه – پیام وحدت خراسان رضوی از ساعت 16

ناصر جنگی- علیرضا شهری- محمدحسن غفار زاده- تورج رستمی

شاهین بوشهر – سپیدرود رشت از ساعت 16

قادر زارع پور- محمد شجاعی- سیاوش باقر نژاد- حسام احمد شمسی

شهرداری کامیاران – کیمیا فرایند از ساعت 16

رضوان شرمسار- محمد شاکر- مهدی نورمحمدی- شاهو اصلانی

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
نظرسنجی

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


پیشنهاد سردبیر
ناحیه کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *کد امنیتیبارگزاری مجدد
Reg
Reg
128418858664,3007,64621,748381,6402,001,017
logo-samandehi
رایتم : مرجع وبمستران ایرانی
تبلیغات شما