لوگوی جشنواره وب و موبایل ایرانلیگ دسته دو/ابوالفضل حسینی داور بازی شهرداری ارومیه با سپیدرود رشت شد

اسپورنيوز | پایگاه خبری ورزش آذربایجان

سال ۱۳۹۵ «سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» بر هموطنان عزيز مبارک باد.

ads
کد خبر: 1225
تاریخ انتشار: یکشنبه 17 آبان 1394 - 14:51
نویسنده: admin
لیگ دسته دو/ابوالفضل حسینی داور بازی شهرداری ارومیه با سپیدرود رشت شد

فدراسیون فوتبال، داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته ششم لیگ دسته دوم فوتبال کشور را اعلام کرد.

اسامی داوران قضاوت کننده دیدارهای هفته ششم لیگ دسته دو:

سه شنبه 1394/8/19
نسل ابومسلم مشهد- مقاومت تهران 14:00 تختی مشهد
علی اصغر مومنی- اسماعیل احمدی- میثم حیدرزاده- سعید رضایی

صنعت ساری- رهپویان رضوانشهر 14:15 شهداء ساری
امیرعرب براقی- امین زاهدی- احمد آریک- سعید جعفری

هف سمنان – شهرداری جویبار 14:15 ششم تختی سمنان
عبدالحسین باستان- نریمان یوسفی- امیر قاسمی- حسین لاله کار

آینده سازان برق جدید- یاران غدیرهشتگرد 14:15 حاجی پور سعادت شهر
حسام ملامحمدی- احد سلطانی- حامد میرنجفی- مهدی شاکری

شهرداری کاشان- ملی پوشان تبریز 14:15 امیر کبیر کاشان
مسلم مشهدی- بابک خسروی- شاهین شریعتی- امید رحمتی

استقلال آبی ب تهران- کاسپین قزوین 14:30 هویزه تهران
مهدی نجار- عبدالعلی شکرگزار- رضا بابا رییسی- عباس خلیلی

اکسین البرز- شهرداری بندر عباس 14:30 انقلاب کرج
حامد صادقی جو- علی الفتی- محمدحسین رحیم دل- سعید حبیبی

نفت نوین آبادان- کارا شیراز 14:45 تختی آبادان
علی ابراهیمی- محراب دشتی مکان- رمضان علیپور- مهدی قاسمی

الوند همدان- توسعه کیش 14:45 حاجی بابایی همدان
علی صباحی- حسین عیسی وند- مهدی معماری- جاوید رنجبر

نفت امیدیه- نفت و گاز گچساران 14:45 نفت1 امیدیه
مهدی پاکزاد- حمید نادری- احسان فدایی- جواد واحد

بعثت کرمانشاه- پرسپولیس گناوه 14:45 15 خرداد کرمانشاه
نادر خاکسار- صابر خویی- رضا نجفی- پیام ساری اصلانی

فولاد نوین اهواز- پیام وحدت کاشمر 14:45 اختصاصی فولاد اهواز
حسین اداوی- امید صالحی- علی سبکتکین- ایمان شاولی

کارون اهواز- نیروی زمینی تهران 14:45 تختی اهواز
حسین مقابلی- محسن بابایی- رامین فولادی- عادل بیت سیاح

سپیدرود رشت- شهرداری ارومیه 14:45 عضدی رشت
ابوالفضل حسینی- میلاد قاسمی- مهدی مسعودی- محمدرضا منصوری

شهرداری بوشهر- خلخال دشت 16:00 بهشتی بوشهر
پیمان فرخی مهر- محمد درفشان- مرتضی شهریاری- حسام احمدی

چهارشنبه 1394/8/20
ماهان شوشتر- کیمیا فرآیند تهران 14:45 -ورزشگاه متعاقبا اعلام می گردد
حسین زمانی- محمد پورمتقی- موسی مهاجری- محمدسعید داودگر

پنجشنبه 1394/8/21
بادران تهران- سردار بوکان 14:30 کارگران تهران
محسن سیمند- حسین اقدامی- مجید سربندی- شاهین یزدانی

پارس جنوبی جم- شهرداری ماهشهر 14:30 تختی جم بوشهر
ابوالفضل کرجی- محمدعلی رضایی- محمد صفار- عباس نمرودی

جمعه 1394/8/22
کارگر بنه گز- تربیت نوین یزد 14:30 شهدای بنه گز بنه گز
حسن علمداری- ارحام نصیری- مصطفی غلامی- وحید نادری

شهرداری تبریز- شهرداری کامیاران 14:45 اختصاصی شهرداری تبریز
سعاد وفاپیشه- محمد شاکر- محمود گوهری نژاد- یاسر خام فام

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
نظرسنجی

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


پیشنهاد سردبیر
ناحیه کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *کد امنیتیبارگزاری مجدد
Reg
Reg
1284188518550569015,280404,6332,024,010
logo-samandehi
رایتم : مرجع وبمستران ایرانی
تبلیغات شما