لوگوی جشنواره وب و موبایل ایرانقهرمانان شنا، تیراندازی و کاراته دوازدهمین المپیاد علوم پزشکی تجلیل شدند

اسپورنيوز | پایگاه خبری ورزش آذربایجان

سال ۱۳۹۵ «سال اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» بر هموطنان عزيز مبارک باد.

ads
کد خبر: 1023
تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 مرداد 1394 - 10:30
نویسنده: admin
قهرمانان شنا، تیراندازی و کاراته دوازدهمین المپیاد علوم پزشکی تجلیل شدند

اخبار دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور/به گزارش اسپورنیوز به نقل از وبدای آذربایجان غربی، از قهرمانان و برگزیدگان مسابقات شنا ، تیراندازی و کاراته ی دوازدهمین المپیاد ورزشی با اهدای مدال و کاپ تقدیر شدند. از قهرمانان و برگزیدگان مسابقات شنا ، تیراندازی و کاراته دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی در شامگاه 25 مرداد طی مراسمی با حضور مسئولین و اهدای مدال و کاپ تقدیر بعمل آمد.

 


 

اخبار دوازدهمین المپیاد ورزشی دانشجویان دختر دانشگاههای علوم پزشکی کشور/

 

مسابقات کاراته

کاتای انفرادی:

مقام اول: سبا رمضانی (اصفهان)

مقام دوم: الهام طهماسبی (کرمانشاه)

مقام سوم: فرشته میر فخرایی (یزد)

مقام سوم مشترک: مریم ابوعلی (شیراز)

 

کاتای تیمی:

مقام اول:مریم ابوعلی- ساحل خزایی- آنیتا امرالهی (شیراز)

مقام دوم: ام البنین شریفات- ماریا احمدی راد- یاسمن رمی (اهواز)

مقام سوم: ارمغان سادات صفوی- آیدا محمدی پور- سبا رمضانی (اصفهان)

مقام سوم مشترک: مینا خسروی فر- الهام طماسبی- تارا مظاری (کرمانشاه)

 

کومیته 50 – کیلو گرم:

مقام اول: منیره جمالی (زاهدان)

مقام دوم: منیره جمالی (قزوین)

مقام سوم: بهناز شجاعی (رفسنجان)

مقام سوم مشترک: سیده زهرا موسوی (شهید بهشتی)

 

کومیته 55- کیلوگرم:

مقام اول: فاطمه قلعه نویی (اراک)

مقام دوم: فرشته میر فخرایی (یزد)

مقام سوم: سمیه محمدی (ارومیه)

مقام سوم مشترک: نسیم ترابی (تبریز)

 

کومیته 61 - کیلو گرم :

مقام اول: معصومه قاسمی (اصفهان)

مقام دوم: مینا خسروی (کرمانشاه)

مقام سوم: طراوت زهره وند (همدان)

مقام سوم مشترک: حمیده اسماعیلیون (شهید بهشتی)

 

 

کومیته 68 - کیلو گرم

 

مقام اول: فروزان بوسعیدی (شهرکرد)

 

مقام دوم: ستاره میر شمسی (یزد)

 

مقام سوم: زهرا محمدی لعل آبادی (ایران)

 

مقام سوم مشترک: نگار نادری (تبریز)

 


 

 

 

کومیته 68 +کیلو گرم

 

مقام اول: الهام طهماسبی (کرمانشاه)

 

مقام دوم: آیدا محمدی پور (اصفهان)

 

مقام سوم: سپیده سپاهی (تبریز)

 

مقام سوم مشترک: سپیده غلامپور (اهواز)

 

 

 

مقام تیمی مجموع کاراته

 

مقام اول: تیم اصفهان

 

مقام دوم: تیم کرمانشاه

 

مقام سوم: تیم شیراز

 


مسابقات شنا


50 متر کرال پشت:

مقام اول: زهرا سعیدی (مشهد)

مقام دوم: آیین ضابطی ( شهید بهشتی)

مقام سوم: مهتا رفیعی نیا (توانبخشی بهزیستی)

 

100 متر کرال پشت:

مقام اول: شیما شنطیانی (شیراز)

مقام دوم: سرور قره خانیان (کرمان)

مقام سوم: نیک آیین زابتی (شهید بهشتی)

 

 50 متر آزاد :

مقام اول: پریا نقشی (کرمانشاه)

مقام دوم: بهاره بهرامی (اصفهان)

مقام سوم: زهرا سعیدی (مشهد)

 

100 متر آزاد

مقام اول: پریا نقشی (کرمانشاه)

مقام دوم: زهرا سعیدی ( مشهد)

مقام سوم: آنا هیتا میرزا صادقی (بهشتی)

 

200 متر آزاد

مقام اول: پریا نقشی (کرمانشاه)

مقام دوم: بهاره بهرامی (اصفهان)

مقام سوم: آزاده شریفیان (شهید بهشتی)

 

200 متر آزاد تیمی

مقام اول: مهرناز زکی زاده- الهام ارژنگ- نسیم قرایتی- بهاره بهرامی (اصفهان)

مقام دوم: نیک آیین ضابطی- عارفه حسینی- آنا هیتا میرزاصادقی- آزاده شریف نیا (شهید بهشتی)

مقام سوم: فرناز فرخی- پگاه انصاری- حدیث چهاربداری – شیما عبدشنطیانی (شیراز)

 

400 متر آزاد تیمی

مقام اول: نیک آئین ضابطی- شیرین دهقان- آناهیتا میرزا صادقی- آزاده شریفیان (شهید بهشتی)

مقام دوم: زهرا کشاورز- شیرین محمدپور- تهمینه ملکی- الهام ارژنگ (اصفهان)

مقام سوم: غزاله بیگلری- شیده قرایی- ثمین صفریان- بهاره اصغرزاده (مشهد)


100 متر مختلط انفرادی:

مقام اول: شیما عبد شنطیانی (شیراز)

مقام دوم: بهاره بهرامی ( اصفهان)

مقام سوم: مائده براتی (زنجان)

 

200 متر مختلط تیمی

مقام اول: مهرناز زکی زاده- زهرا کشاورز- نسیم قرائتی- بهاره بهرامی (اصفهان)

مقام دوم: زهرا سعیدی- غزاله بیگلری- نیلوفر پورنظری- نازگل آذر (مشهد)

مقام سوم: شیرین دهقان- فائزه کاظمی- کتایون هاشمی- عارفه حسینی (شهید بهشتی)

 

50 متر قورباغه

مقام اول: لیلا سادات بهرامی (وارستگان)

مقام دوم: سرور قره خانیان (کرمان)

مقام سوم: مهتا رفیعی نیا (بهزیستی)


100 متر قورباغه

مقام اول: لیلا سادات بهرامی (وارستگان)

مقام دوم: ریحانه گلی (تهران)

مقام سوم: محدثه فیض رهنمون (کرمانشاه)

  

200 متر قورباغه:

مقام اول: لیلا بهرامی (وارستگان)

مقام دوم: سرور قره خانیان (کرمان)

مقام سوم: مهتا رفیعی نیا (بهزیستی و توان بخشی)

 

50 متر پروانه

مقام اول: شیما عبد شنطیانی (شیراز)

مقام دوم: نسیم قرائتی (اصفهان)

مقام سوم: آزاده شریفیان (شهید بهشتی)

 

نتایج کلی شنا 

مقام اول: اصفهان 

مقام دوم: شهید بهشتی 

مقام سوم: مشهد


مسابقات تیر اندازی

 رشته تفنگ بادی انفرادی:

مقام اول: نجمه معایش (شیراز)

مقام دوم: پریچهر محمدی (تبریز)

مقام سوم: زهرا صفری (تبریز)

 

رشته تفنگ بادی تیمی:

تیم اول: دانشگاه تبریز

تیم دوم: دانشگاه شیراز

تیم سوم: دانشکاه نیشابور

 

رشته تپانچه بادی انفرادی:

مقام اول: مریم وکیل اسدالهی (دانشگاه اصفهان)

مقام دوم: راضیه ترانه کوه کن (گلستان)

مقام سوم: راضیه کاووسی (اصفهان)

 

رشته تپانچه بادی تیمی:

تیم اول: دانشگاه اصفهان

تیم دوم: دانشگاه جهرم

تیم سوم: دانشگاه مشهد

 

مجموع تفنگ و تپانچه

تیم اول: اصفهان

تیم دوم: شیراز

 

تیم سوم: جهرم

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
نظرسنجی

تبليغات در سايت

جدول، نتایج و برنامه لیگ برتر والیبال

عضویت در خبرنامه
ایمیل خود را وارد کنید


پیشنهاد سردبیر
ناحیه کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
عضویت سریع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : *کد امنیتیبارگزاری مجدد
Reg
Reg
128418851,7481,4135,20610,224459,3412,078,718
logo-samandehi
رایتم : مرجع وبمستران ایرانی
تبلیغات شما